Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana Zawonia

Zawonia, dolnośląskie

  • 115 000 zł
  • 1 099 m²
  • 104,64 zł/m²

Zdjęcie

Szymon Kuczyński

Skontaktuj się

Działka budowlana Zawonia

Zawonia, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

115 000 zł

1 099 m²

104,64 zł/m²

Działka budowlana Zawonia

Zaktualizowane: 19 maja 2026

115 000 zł 1 099 m² 104,64 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 115 000 zł (104,64 zł/m²)
  • Działka: budowlana, 1 099 m²
  •   kształt: prostokąt; długość: 26m; szerokość: 42m; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy
  • Media: prąd
  • Źródło: biuro nieruchomości: INSULA, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: NSK-GS-1462

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowa propozycja sprzedaży działki budowlanej w spokojnej i sielskiej scenerii wzgórz trzebnickich, w miejscowości Zawonia, 25 km od Wrocławia.

Nieruchomość o powierzchni 1099 m² i wymiarach 26 42 m , położona na skraju miejscowości, w malowniczym otoczeniu, które łączy ciszę, spokój i bliskość natury. Rzadko trafia się możliwość zakupu tak pięknie usytuowanej działki. (...)

Agent

Szymon Kuczyński

696 075...

696 075 404

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Szymon Kuczyński

696 075...

696 075 404

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Szymon Kuczyński

Zostaw telefon, oddzwonimy